Kvapai

🦋PASLAPTINGA PRABANGA🦋

Tai labai prabangus muskuso ir pačiulio natų derinys, kuriame atsiskleidžia cinamono, juodųjų pipirų natos, susijungdamos su šviežiai supjaustytomis vanilės ankštimis, šis mišinys prideda sodrumo aromatui. Namai visada bus užburti išskirtine prabanga.

🦋BLACK OPIUM🦋

Tai gurmaniškas aromatas, kurį vainikuoja kavos pupelių kartumas ir Arabijos jazminų, apelsinų žiedų, vanilės, kedro bei pačiulio natos. Namai bus užpildyti energijos ir prabangos jausmu.

🦋ONE MILLION🦋

Tai stiprus citrusinių vaisių aromatas, kurį sudaro mandarinas, greipfrutas ir pipirmėtė. Kvapą papildo rožių, cinamono, odos, pačiulio, šviesios medienos ir ambros natas. Namai bus užpildyti stipriu, aštriu aromatu.

🦋GINTARO PASLAPTIS🦋

Tai prabangus sandalmedžio pagrindas su vanilės, muskuso, gintaro ir pačiulio užuominomis. Aromatą vainikuoja gėlių gaivuma. Gintaras suteiks Jūsų namams prabangos ir jaukumo jausmą.

🦋JUODOJI ORCHIDĖJA🦋

Tai juodosios orchidėjos ir lotoso medžio širdis, sumaišyta su aukščiausiomis ylang&ylang’o, bergemočių, vanilės, sandalmedžio ir juodo šokolado natomis. Namai bus apgaubti išskirtine prabanga.

🦋JAZMINŲ IR MĖLYNIŲ SPALVOS🦋

Tai nuostabi vaisių ir gėlių puokštė, kuri persipina su apelsinų, persikų natomis. Aromatą vainikuoja gėlių puokštė su žibuoklėmis, pačiuliu ir saldžia vanile. Jazminas ir vanilė labai puikiai papildo vienas kitą, tuo pačiu aromatui suteikdami sodrias natas. Jūsų namai paskęs jazminų žieduose.

🦋ANGEL- ANGELAS🦋

Tai prabangus, prašmatnus aromatas kuris yra panašus į „Angel“ kvepalus. Aromatas kupinas egzotiškų vaisių, karamelės, rytietiškų natų ir medaus mišinio kartu su patrauklia pačiulių ir vanilės jėga. Namai bus užburti jaukia paslaptimi.

🦋JŪROS GAIVA🦋

Tai aromatas tarsi lengvas vandenyno vėjelis, kuris užburia jūros dumblių, gaivinančios baltos arbatos, citrinų, mandarinų, kriaušių ir žalios arbatos natomis, turinčiomis lengvą gėlių ir gintaro foną. Namuose jausite lengvą jūros dvelksmą.

🦋GAIVOS BANGA🦋

Tai prabangus sandalmedžio pagrindas su vanilės, muskuso, gintaro ir pačiulio užuominomis. Aromatą vainikuoja gėlių gaivuma. Aromatas pasižymi laibai gaiviu aromatu, kuris akimirksniu apgaubs kiekvienus namus.

🦋KALNŲ ORAS🦋

Tai lengvas ir gaivus , kaip oro gurkšnis aromatas. Jį užpildo liepžiedžių, ananasų, levandų, apelsinų žiedų natos. Aromatą vainikuoja medienos ir gintaro natos. Namai bus užpildyti gaivos ir švaros jausmu.

🦋CITRINOS IR LAIMO GAIVA🦋

Tai šviežias citrinų ir laimo aromatas. Namams suteiks gaivos ir švaros jausmą.

🦋JUODASIS GRANATAS🦋

Tai vaisių, gėlių ir gintaro mišinys, kurį papildo muskuso ir odos natos. Namai užsipildys sodraus, prabangaus aromato paslaptimi. 

🦋ČILI- APELSINO KARTUMAS🦋

Tai saldus ir kartu aštrus apelsinų žievelės, mandarino, bergemočių mišinys, su juodųjų pipirų, paprikos ir muskuso atspalviais. Namams suteiks vaisių ir aštrumo aromatą.

🦋JUODOJI VYŠNIA🦋

Tai saldus ir sodrus juodųjų vyšnių energijos aromatas, kuris yra kupinas vyšnių saldumo ir papildytas romo stiprumu. Namai bus užpildyti žydinčių ir prinokusių vyšnių saldumu.

🦋MANGO NATOS🦋

Tai egzotiškas ir gaivus aromatas, identiškas šviežiai supjaustytiems mangams. Aromatas skleidžia puikų saldų vaisių ir atogražų aromatą. Namus užburs jaukaus saldumo natos.

🦋VANILĖ IR MĖLYNĖS🦋

Tai gaivus miško mėlynių, braškių, aviečių ir juodųjų serbentų derinys, kuriame dominuoja lengvos vanilės natos. Namai bus užpildyti maloniu vanilės ir mėlynių aromatu.

🦋CINAMONO IR OBUOLIO MAGIJA🦋

Tai gaivus aromatas kuris primins Jums ką tik iškeptą dar garuojantį obuolių pyragą. Cinamono, obuolio, apelsino, kumarino natos persipina kartu su puikiu šventinių prieskonių mišiniu ir užburs Jus iš pirmo karto. Namai užsipildys gaiviu, garuojančio pyrago aromatu.

🦋NEW CAR🦋

Tai stiprus ir energingas aromatas. Kuriame atsiveria gaivus ir išraiškingas žaliojo obuolio akordas. Jis susilieja su žibuoklių lapais, kurie persipina su persikais, juodaisiais serbentais, kvapniąją kananga ir ambra. Jūsų automobilis bus kupinas ekspresyvaus aromato. 

 🎄 KALĖDŲ EGLUTĖS DVELKSMAS🎄

 Kokios šventės be šviežios žalios eglutės kvapo? Mes pasirūpinome, kad jis neišnyktų visą šventinį laikotarpį ir namuose sukurtų Kalėdų atmosferą. Aromatą vainikuoja šviežios žalios natos, kuriose dominuoja Sibiro pūšis kartu su eukaliptu, kedru, sandalmedžiu ir muskusu. Namai bus apgaubti šviežios eglutės aromatu.

🎄KALĖDINIŲ PRIESKONIŲ PASLAPTIS 🎄 

 Nuostabi, pikantiška kalėdinė kompozicija, kuri įsikūnija šventiniu laikotarpiu Jūsų namuose. Namai bus apgaubti apelsino, mandarino, cinamono, gvazdikėlio, muskato, rožės ir pačiulio natomis. Klaisikinis kalėdinis aromatas, puikiai tinkantis prieskonių mėgėjams.

 

 

Kontaktai

Audronė Martinkienė vykdanti veiklą pagal individualios veiklos pažymą nr. 1097208
Tel. Nr. +37065218958, El. paštas: azvakiunamai@gmail.com

Prekės siunčiamos "OMNIVA" paštomatais

Prekės siunčiamos "LP EXPRESS" paštomatais